Extrimus OTS

Forum Dotyczące Extrimus OTs


#1 2009-12-09 16:33:32

Travul

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 11
Punktów :   

Konkurs na tutora v1

Witam,
Szukamy 1 tutora.
Tutor powinien byc osoba odpowiedzialna, otwarta, doswiadczona, rozwazna, bezstronnicza i majaca troche czasu na swoje obowiazki.
Kandydat na tutora powinien:
- znac regulamin servera i forum
- znac mape, questy, npc
- pomagac graczom
- znajdowac bugi i informowac o nich administracje
- udzielac sie na kanale help
- godnie reprezentowac swoje stanowisko i server
- administracja powinna go kojarzyc
- dobrze się komunikowac
Kandydat na tutora nie powinnien:
- miec bana
- bluzgac
- wprowadzac administracje i graczy w blad

Aby zostac tutorem trzeba napisac podanie, do którego załaczyc pare spraw[czytaj dalej]
W podaniu trzeba napisac:
- wiek
- nick w grze, lvl, profesja
- imie/pseudo
- czas jaki moze poswieci swojemu obowiazku
- doświadczenie
- świat
- kiedy rozpocząłes(-as) swoja zabawe z gra na extrimus ots
- dlaczego ty?(nie pisz, że to od nas zależy. Opisz swoje dobre strony, moze własnie tym nas do siebie przekonasz)

Lecz sama gadka nas nie satysfakcjonuje. Jak wiecie tutor musi ciężko pracowac. Musi zglaszac bugi i dawac namelocki, dlatego chce aby każdy z kandydatów załączył pare ss/informacje z bugami do swojego podania. Ostrzegam, nie można dawac ss/informacj z bugiem jakie zostały wcześniej podane. Więc pierwsi mają najlepiej. Im więcej bugów tym lepiej, lecz bugi nie są liczone jednakowo.
Postarajcie się. To od Was zależy kto wygra, gdyż z 1 częsci wybierzemy najlepszych, a w 2 częsci będziecie głosować na swojego faworyta.
Końcowy wynik zależy odemnie :>
Powodzenia.

Konkurs trwa do 01.01.2010r. do godz. 20:00

Offline

 

#2 2009-12-10 16:45:25

Nezzy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konkurs na tutora v1

-17
-Nezzy (będzie), brak, zapewne RP
-Rafał, Rafik
-Zależy od dnia. Przynajmniej 2h dziennie.
-Senior Tutor na Cafe  OTS. Na kilku OTS bylem tutorem jeszcze. Miałem Swój serwer.
-Brak
-Dopiero zacznę. Od razu gdy zostanie włączony.
-Dlaczego ja? Myślę że mam dość dużo doświadczenia by zostać tutorem. Gram w Tibie ładne kilka lat, na mapach Evo ok. rok. Potrafię się wysłowić dzięki czemu łatwiej mi jest "złapać" kontakt z graczami. Jestem człowiekiem bezkonfliktowym wiec nie powinno być zemną problemów. Mogę również pomagać przy skryptach  czy mapie, znam się na tym.

Kontakt:
gg-9118364

Offline

 

#3 2009-12-12 14:12:34

Nike

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konkurs na tutora v1

-Wiek-17lat
-nick w grze-Nike[dopiero zaczynam grę lvl będzie duży ] profesja Knight
-imię-Alina/Alis
-czas od 3-7h dziennie
-doświadczenie-gram w tibię od dobrych 4lat praktykuje knighta ;p od 2lat i bardzo dobrze się sprawuję ;p
GM na kilku serwerach i tutor.
-Świat grałam na Astera Inferna i Harmonia na realu wszędzie powyżej 50lvla.
-Grę rozpoczęłam w dniu 12 grudnia 2009
Dlaczego ja więc tak:
-Inteligentna próbująca pomóc w każdy możliwy sposób jeżeli jest on z sensem pomóc graczowi,
-posiadam duże doświadczenie w grze nie raz byłam na stanowisku tutora więc jestem obstukana w te klocki,
-Nie robię tego po to, aby być kozaczką i szpanować po mieście i nie pomagać tylko odwrotnie nieraz jest tak że jakiś dureń dostanie tutora za podanie które zkopiował z innego forum a tak naprawdę nic o tym nie wiem jak to jest ...
-Zawszę można na mnie liczyć w każdej sytuacji gdy będę w grze.

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zieloneberety.pun.pl www.aim.pun.pl www.grupa2212.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl